ro

Contacte

Andronic Arcadie, director general, +373/ 22-81-04-62,  andronic@moldexpo.md

 

Cainarean Valentin, director executiv, +373/ 22-81-04-01,  cainarean@moldexpo. md

 

Spataru Dan, director tehnic-administrativ, +373/ 22-81-04-32,  spataru.d@mail.ru

 

Mardari Rita, contabil-şef, +373/ 22-81-04-20,  fin@moldexpo.md

 

Ghelan Svetlana, conducător de proiect, organizare tîrguri şi expoziţii, +373/ 22-81-04-10,  ghelan@moldexpo.md

 

Şalaru Natalia, conducător de proiect, organizare tîrguri şi expoziţii, +373/ 22-81-04-04,  nata@moldexpo.md

 

Ivanov Natalia, conducător de proiect, organizare tîrguri şi expoziţii, +373/ 22-81-04-07,  ivanov@moldexpo.md

 

Berlinscaia Emilia, manager expoziţii terţe şi în deplasare, +373/ 22-81-04-16,  emilia@moldexpo.md

 

Raţeeva Nadejda, şef Serviciul marketing şi reclamă , +373/ 22-81-04-54,  marketing@moldexpo.md

 

Cataev Vladimir, şef Secţia montare şi amenajare standuri expoziţionale, +373/ 22-81-04-13,  cataev@moldexpo.md

 

Staraşciuc Lidia, şef Serviciul protocol şi secretariat, +373/ 22-81-04-14,  lidia@moldexpo.md

 

Consiliul Societăţii pe Acţiuni „C.I.E. „Moldexpo”:

  1. Eugeniu Gorea, consilierul viceprim-ministrului, ministrului economiei din Republica Moldova;
  2. Iuri Cicibaba, viceministru al finanţelor;
  3. Iurie Eremia, directorul Agenţiei pentru Protecţia Consumatorilor;
  4. Vasile Vulpe, şef al Direcţiei juridice, Ministerul Economiei;
  5. Serghei Mardari, consultant superior, Direcţia politici de administrare şi deetatizare a proprietăţii publice, Ministerul Economiei.

 

Reprezentantul Statului în S.A. „C.I.E. „Moldexpo”:

Eugeniu Cazacu, consultant, Serviciul control al circulaţiei mărfurilor cu dublă destinaţie, Ministerul Economiei. 

 

Comisia de cenzori a S.A. „C.I.E. „Moldexpo”:

  1. Ecaterina Ţurcanu, şef al Direcţiei financiar-administrative, Ministerul Economiei;
  2. Nelli Ermurachi, şef al Direcţiei postprivatizare, Agenţia Proprietăţii Publice;
  3. Ala Iliaş, specialist principal, Direcţia financiar-administrativă, Ministerul Economiei.